kurczaki Wielkanocne obrazki

Baza wyszukanych haseł

Czy w tym dniu pamiętamy o zmarłych?

Temat: Ludzie z k20 część VI
" />tylko nie zacznij grac w wowa;P

Kurczak, kurczaczek, wielkanoc niedlugo, jesli nie chcesz zostac zjedzony w niedziele, prosze, znajdz mi Godless Shrine a najlepiej odstap milusio:))) bo mi rav z normalnym zabrali i sprzedali tez i nawet nie mam do klasera z ladnymi obrazkami:( plosiem;((((((((


edit:
o, widze, ze caly swiat na naszej klasie;P
edit2:
ha!
http://nasza-klasa.pl/profile/33923 teraz cie dodam
Źródło: k20.com.pl/board/viewtopic.php?t=12141Temat: Wielkanoc (czy jak go tam zwał :P )
Przynajmniej z okazji Wielkanocy mam wolną sobotę w pracy co się bardzo rzadko zdarza . No i spotkam się znów z rodzinką
A propos gazetek dotyczących świąt w szkole, mi to np nigdy nie przeszkadzało. Mi te jajeczka, kurczaczki, czy te inne obrazki kojarzyły się z wiosną a nie z religijnym uniesieniem więc nie widzę w tym problemu.
Źródło: forum.apostazja.pl/viewtopic.php?t=522


Temat: Wielkanoc


Z racji tego, że za bardzo nie chce mi się wytężać mózgu by napisać jakieś super-pro życzonka po prostu daję tutaj tą graficzkę gdzie nie dość, że i obrazek ładny to i życzenia konkretne.
Domyślam się, że niektóre z Was tego święta nie obchodzą albo są po prostu na nie obojętne - w każdym razie, życze i Wam spokojnych, wolnych dni, które też mogłyby skłonić do refleksji na dalsze dni.
Oprócz smacznego jajka i wesołego kurczaka [pozdrowienia dla Hoko] życzę Wam też baardzo mokrego śmingusa dyngusa i jak największej liczby ubrań do zmiany. ; )

Ekipa Strawberry Love

Źródło: strawberrylove.ons.boo.pl/viewtopic.php?t=464